ks. prałat Henryk Nowak
proboszcz


ul. Strzelecka 40
61 - 846 Poznań 
tel. 61 852 32 00
email: 

bozecialo@archpoznan.pl

Msze święte w niedziele

8.00, 9.30, 11.00, 12.30 ( za wyjątkiem lipca i sierpnia ), 18.00

 

Msze święte w dni powszednie: 

8.00, 18.00

 

Biuro parafialne: 

poniedziałek, środa, piątek godz. 16.00 – 18.00

AKTUALNOŚCI:

Opublikowane: 2019.10.13

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

● Miesiąc październik trwa. Codziennie modlimy się na różańcu. Nabożeństwo różańcowe z udziałem dzieci w kaplicy Matki Bożej Szkaplerznej od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, dla pozostałych wiernych zawsze po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

● Prace remontowe przy wymianie pokrycia dachowego na kościele trwają. Od minionego wtorku do piątku została zdjęta część starej dachówki po stronie północnej aż do wysokości wieży. Ofiary zbierane dziś podczas Mszy św. przeznaczone są na kontynuowanie remontu dachu naszego kościoła. Za złożone ofiary w kościele i przekazane na konto bankowe parafii, składamy serdeczne Bóg zapłać! Blankiety bankowe dla tych, którzy chcieli by przekazać ofiarę przelewem są wyłożone na ławkach. Tego rodzaju datki można odpisać od podatku. Specjalne blankiety dla firm do pobrania w zakrystii.

 

● Bardzo prosimy osoby, które dokonały rezerwacji intencji mszalnych, o zgłoszenie się w biurze parafialnym i podanie treści intencji dwa tygodnie przed terminem odprawienia Mszy św.

 

● Zachęcamy do nabycia i lektury Przewodnika Katolickiego ( cena – 6 zł ). Polecamy głębokie komentarze biblijne do czytań mszalnych oraz ciekawe artykuły. Można go kupić u ministrantów przy wyjściu z kościoła lub ze stolika przy studzience.

 

Przeczytaj pozostałą część wpisu »»»